انواع جلد دسته چک تبلیغاتی

انواع جلد دسته چک تبلیغاتی آراز

انواع جلد دسته چک یکی از مواردی است که در دسته هدیه تبلیغاتی  یک شرکت مورد استفاده قرار میگیرد.

از آنجاییکه استفاده از جلد دسته چک برای تبلیغات اصولا در سطح کارمندان رده بالا و یا مدیران شرکت ها انجام می گیرد ، لذا باعث شده تا تبلیغ شما همواره مد نظر یک مدیر قرار گیرد و این یکی از استراتژی های تبلیغاتی است.

یکی از مهمترین جنبه های تبلیغات قیمت تمام شده محصول است.آراز با در دست داشتن بهترین و مجرب ترین نیروی کاری و همچنین تمامی دستگاه های تولید جلد دسته چک تبلیغاتی ،از طراحی گرفته تا برش ،دوخت و عرضه محصول ،باعث شده تا قیمت تمام شده هدایای تبلیغاتی تولید شده توسط این شرکت از اختلاف قیمت محسوسی نسبت به سایر شرکت های تبلیغاتی برخوردار باشد.

جنس کیف دسته چک تبلیغاتی گروه تولیدی آراز ،از جنس چرم مصنوعی درجه یک بوده و با دوختی ظریف و تمیز تولید می گردد. رنگ چرم بکار رفته در انواع جلد دسته چک تبلیغاتی آراز ،دارای تنوع رنگ قهوه ای ،مشکی و عسلی است.داخل آن محل قرار گیری دسته چک ،محل قرار گیری خودکار ،۶ جیب برای قرار گیری کارت عابر بانک یا کارت ویزیت و در برخی مدل ها جیب های اضافه تری برای قرار دادن کاغذ ،جلد دسته چک ،کارت عابر و یا … تعبیه شده است.

یکی از انواع چاپ که بر روی جلد دسته چک می توان استفاده کرد ،چاپ سیلک است که با توجه به سطح صاف چرم بکار رفته در تولید این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است.

چاپ دیگری که در جهت انجام تبلیغ بر روی جلد دسته چک انجام میشود ،چاپ داغکوب است.نکته ای که در داغکوب کردن این محصول باید به آن توجه کرد ،تیراژ و زمان تولید محصول است.زیرا عمل داغکوب کردن چرم ، قبل از تولید و دوخت سفارش انجام می گیرد.

چاپ لیزر نیز جلد دسته چک تبلیغاتی از کیفت بالایی برخوردار است.این نوع چاپ به دلیل به روز بودن تحویل سفارش از محبوبیت بالایی برخوردار است. زمان تولید و تحویل جلد دسته چک تبلیغاتی ،در صورت عدم موجودی انبار و بالا بودن تیراژ سفارش ،که نیاز به تولید مجدد دارد ،حداکثر ۲۰ روز کاری است و در غیر این صورت تحویل سفارش بصورت به روز می باشد.

آراز ؛تولید کننده هدایا تبلیغاتی انواع جلد دسته چک تبلیغاتی با جنس چرم طبیعی و چرم مصنوعی درجه یک در ایران می باشد