انواع پرچم تبلیغاتی

انواع پرچم تبلیغاتی گروه تولیدی _ تبلیغاتی آراز بسیار متنوع است. انواع پرچم تبلیغاتی آراز را می توان به پرچم رومیزی ، پرچم ایستاده یا تشریفات و پرچم اهتزاز دسته بندی کرد.

پرچم رومیزی : پرچم های رومیزی آراز دو مدل هستند مخروطی و دو رو ساتن که فرق بین این دو در این است که پرچم دو رو ساتن قابلیت چاپ در دوطرف پارچه را دارد و طرح یا لگو می تواند در دو طرف چاپ شود به همین دلیل به آن دو رو ساتن می گویند و از دو طرف طرح چاپ شده بر روی پرچم قابل مشاهده است. هم چنین پرچم رومیزی دو رو ساتن می تواند با پایه خورشیدی یا پنجه شیری باشد که بنا به درخواست مشتری و سفارش مشتری وسلیقه مشتری سفارش پذیرفته می شود. پرچم رومیزی مخروطی هم قابلیت چاپ دارد اما فقط روی یک سمت پارچه می توان چاپ انجام داد آن هم به این دلیل است که پرچم مخروطی جمع می شود و فقط یک سمت پارچه معلوم می شود. پرچم رومیزی مخروطی نیز می تواند با پایه خورشیدی و پنجه شیری باشد که بنا به سفارش و سلیقه مشتری سفارش پذیرفته می شود. پرچم رومیزی میتواند ریشه دوزی هم داشته باشد که به سلیقه ی مشتری است. اما این را باید گفت که پرچم دو رو ساتن دو مدل ریشه دوزی دارد: ریشه دوزی ساده و ریشه دوزی دوبل اما پرچم رومیزی مخروطی فقط یک مدل ریشه دوزی دارد آن هم ریشه دوزی معمولی است.

پرچم تشریفات : پرچم تشریفات دورو ساتن را می توان در دو طرف پارچه چاپ زد چون پارچه جمع نمی شود وطرح یا لگو را در دو طرف پارچه نشان می دهد. اما پرچم تشریفات اگر از نوع مخروطی باشد همانند پرچم رومیزی فقط در یک سمت پارچه می توان چاپ را انجام داد چون پارچه همانند مخروط جمع می شود و امکان نمایش چاپ بر روی دو طرف پارچه نیست. در ادامه نیز باید اشاره کرد که پرچم های تشریفات نیز می توانند با پایه های خورشیدی و پنجه شیری باشند همانند پرچم های رومیزی که این هم بنا به درخواست و نوع سفارش مشتری پذیرفته می شود. پرچم تشریفات یا ایستاده نیز می تواند همانند پرچم رومیزی با ریشه دوزی باشد اما باید به این توجه کرد که دورو ساتن می تواند با ریشه دوزی معمولی و ریشه دوزی دوبل باشد اما پرچم تشریفات یا ایستاده ی مخروطی فقط می تواند با ریشه دوزی معمولی باشد.

پرچم اهتزاز معمولا دورو ساتن است زیرا  در ارتفاعات مورد استفاده قرار می گیرد وباید از دو طرف قابل دید باشد. پرچم اهتزاز هم می تواند با ریشه دوزی معمولی یا دوبل باشد و یا اصلا ریشه دوزی نداشته باشد.

برای سفارش انواع پرچم تبلیغاتی باید به چند نکته توجه کرد :

اول اینکه فایل چاپی برر روی پرچم باید حتما کورل باشد و فایلی به جز کورل پذیرفته نیست.

چاپ بر روی انواع پرچم رومیزی، تشریفات و اهتزاز چاپ دیجیتال است.

چاپ دیجیتال قابل شست و شو است و به هیچ عنوان بعد از شست و شو پاک نمی شود مگراینکه از مواد شوینده قوی استفاده شود.

حداقل زمان لازم برای تحویل کار ۵ روز کاری است که ممکن است در بازه زمانی خاصی تغییر کند. مثلا در ترافیک کاری باشیم و زمان تحویل سفارش مشتری از ۵ روز بیشتر شود.

انواع پرچم تبلیغاتی برای سفارش دارای حداقل تیراژ نیست و از ۱عدد پرچم تا هر تعداد که مشتری سفارش دهد ، سفارش پذیرفته می شود.