جاسوئیچی تبلیغاتی

جاسوئیچی محصولی است که معمولا برای عموم قابل استفاده است و شما به راحتی می توانید آن را به هرکس که می خواهید هدیه دهید و آن ها نیز می توانند به راحتی و در هر زمان و مکان از آن استفاده کنند. جاسوئیچی از نظر اندازه بسیار کوچک و از نظر وزن بسیار سبک است از این رو هم در کیف یا جیب افراد به خوبی جا شده و هم افراد احساس سنگینی نمی کنند. جاسوئیچی می تواند ابزاری مفید و کارا برای تبلیغات شما باشد چون شما می توانید لگو و یا برند خود را بر روی آن چاپ کنید و کسانیکه از جاسوئیچی شما استفاده می کنند ، می توانند شما را به وسیله ی آن تبلیغ کنند. هم چنین هر زمانی که از جاسوئیچی استفاده کنند نام شما را بر روی آن بارها و بارها دیده و نام شما در یاد آنها خواهد ماند. جاسوئیچی تبلیغاتی آراز دارای تنوع زیادی از لحاظ مدل و نوع جنس است که با هرسلیقه ای متناسب است و مشتریان می توانند متناسب با سلیقه و نیاز خود هر مدل را که بخواهند سفارش دهند. جاسوئیچی تبلیغاتی آراز به طور کلی به دو دسته جاسوئیچی چرمی و غیر چرمی طبقه بندی می شود.

جاسوئیچی چرمی : جاسوئیچی چرمی خود به دو نوع چرم مصنوعی و چرم طبیعی تقسیم می شود. جاسوئیچی چرم طبیعی دارای رنگ بندی مشکی ، عسلی و قهوه ای است که مدل های مختلفی از جمله مستطیلی ، مدل اشک و اشکال گوناگون هندسی دارد. جاسوئیچی چرم طبیعی قابلیت چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را دارد و شما می توانید لگو و یا برند خود را به صورت فایل و فورمت کورل ارائه داده و چاپ را بر روی جاسوئیچی خود انجام دهید. جاسوئیچی چرم مصنوعی نیز همانند چرم طبیعی دارای رنگ بندی مشکی ، عسلی و قهوه ای است که قابلیت چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را دارد و مدل های آن نیز همانند چرم مصنوعی می تواند به صورت اشکال هندسی یا هر مدل دیگری که قابل تولید باشد ، تولید و عرضه شود.

جاسوئیچی غیر چرمی : این نوع جاسوئیچی می تواند از جنس پلاستیک نشکن باشد. جاسوئیچی غیر چرمی که از جنس پلاستیک نشکن است ، معمولا به شکل مستطیل است و لگوی شما به صورت کاغذ در داخل آن چاپ می شود و شما می توانید چاپ را در دو طرف انجام دهید چون جنسشان شفاف است و از دو طرف قابل مشاهده است. هم چنین گونه ی دیگری نیز از جاسوئیچی غیرچرمی هست که یک تکه چرم مصنوعی در زمینه دارد و روی آن یک تکه فلزی قرار میگیرد که می توانید چاپ را بر روی قسمت فلزی انجام دهید.

در کل جاسوئیچی هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کاربرد می تواند برای تبلیغات شما مناسب باشد و می توانید آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود هدیه دهید. البته که قیمت جاسوئیچی ها متناسب با جنس و چاپ با هم متفاوت است ، برای مثال قیمت جاسوئیچی چرم طبیعی از چرم مصنوعی بیشتر و چرم مصنوعی از غیر چرمی بیشتر است که این قیمت ها با توجه به نوسانات بازار و هم چنین با چاپ یا بدون چاپ بودن جاسوئیچی ، دستخوش تغییر می شود. زمان لازم برای تحویل جاسوئیچی در صورت موجود بودن در انبار ۵روز کاری است که با توجه به تیراژ سفارش و نوع چاپ این زمان متغیر است.