جامدارکی تبلیغاتی

جامدارکی یکی از کالاهایی است که توسط قشر خاصی از جامعه مورد استفاده قرار می گیرد. کسانی که از جامدارکی استفاده می کنند معمولا دارای تعداد زیادی کارت ویزیت ، کارت اعتباری و یا مدارکی مثل بیمه خودرو ، شخص ثالث و … هستند که می خواهند همه را در یک کیف جای دهند به همین دلیل از جامدارکی استفاده می کنند. جامدارکی می تواند برای افرادی که دارای مدارک زیادی هستند و به طور میانگین روزانه از آن ها استفاده می کنند مناسب باشد. جامدارکی می تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی برای افرادی که از مدارک خود زیاد استفاده می کنند مناسب باشد.

شما می توانید از جامدارکی ، هم به عنوان هدیه و هم به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید چون جامدارکی دارای قابلیت چاپ است و شما می توانید با چاپ لگو و یا برند خود بر روی آن تبلیغات خود را انجام دهید. برای مثال وقتی شما لگو یا برند خود را برروی جامدارکی حک کردید و آن را به عنوان هدایا تبلیغاتی به مشتریان خود عرضه کردید ، هرموقع آن ها از جامدارکی استفاده کنند نام و یا برند شما را بر روی آن خواهند دید و نام شما در ذهن آن ها جاودانه خواهد شد.

جامدارکی آراز از لحاظ اندازه به دو دسته بزرگ و کوچک یا خودرویی تقسیم می شود.

جامدارکی بزرگ دو گونه است : جامدارکی تک مگنت و جامدارکی دو مگنت.

مگنت در واقع همانند قفل عمل کرده و از افتادن کارت ها و مدارک جلوگیری می کند و ما برای راحتی سفارش آن ها را به دو مگنت و تک مگنت نام گذاری کرده ایم. جامدارکی مگنت دار دارای رنگ بندی : مشکی ، قهوه ای و عسلی است که معمولا دو رنگ مشکی و قهوه ای سفارش داده می شود و قابلیت چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را دارد. جامدارکی مگنت دار، دارای دو جیب در بالا است که می توان از آن برای اسکناس یا برگ چک استفاده کرد. همچنین دارای ۳ جای کارت است و یک جای آلبومی که می توانید در آن عکس قرار دهید. در کل شما می توانید از کیف جامدارکی به عنوان کیف پول نیز استفاده کنید.

توضیحات بالا هم شامل جامدارکی تک مگنت است هم دو مگنت.

جامدارکی کوچک یا خودرویی که از جامدارکی مگنت دار کوچک تر است دارای رنگ بندی مشکی ، قهوه ای ، عسلی و زرشکی است. بر روی جامدارکی خودرویی می توان چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر اجام داد. جامدارکی خودرو از لحاظ نوع جنس استفاده شده در آن دارای گونه های متفاوتی است. جامدارکی کویری ، جامدارکی یوف خام و جامدارکی یوف خام مقوایی که قیمت هریک متفاوت است و بنا به درخواست مشتری تولید و عرضه می شود.

جامدارکی خودرویی دارای ۴جیب آلبومی ۲تایی است یعنی هر برگ آن از دوطرف جای مدارک دارد. (به صورت پشت و رو) هم چنین دارای دو جیب تکی در ابتدا و انتهای جامدارکی است.

چند نکته مهم در مورد جامدارکی :

۱) هرسه مدل جامدارکی خودرویی قابلیت چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را دارند.

۲) حداقل زمان لازم برای تحویل جامدارکی چه مگنت دار و چه خودرویی در صورت موجود بودن در انبار ۳روز کاری ، در غیر این صورت ۷ الی ۱۰ روز کاری است که این زمان نیز با توجه به تیراژ سفارش و اینکه کار با چاپ است یا بدون چاپ متغیر است.

۳) در چاپ لیزر به کار رنگ داده نمی شود و یک لایه از کار برداشته شده و چاپ انجام می شود. از این رو رنگ بعد از چاپ کاملا بستگی به رنگ و جنس زمینه دارد.

۴) معمولا برای چاپ داغکوب از رنگ طلایی یا نقره ای استفاده می شود.