جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی یکی از محصولاتی است که می تواند برای تبلیغات شما مناسب باشد. جاکلیدی محصولی سبک بوده که به راحتی قابل حمل است و جای زیادی را هم نمی گیرد و شما می توانید از آن برای تبلیغات خود استفاده کنید زیرا بسیار پرکاربرد هستند و افراد می توانند آن ها را به راحتی حمل کنند و در داخل کیف یا جیب خود قرار دهند به این ترتیب هرموقع بخواهند از آن استفاده کنند می توانند لگوی شما را بر روی آن ببینند و نام شما در ذهن آن ها جاودانه خواهد شد. هم چنین اگر در مکان های عمومی باشند و از جاکلیدی خود استفاده کنند ، لگو ویا برند شما در معرض دید همگان قرار گرقته و ناخودآگاه افراد دیگر با نام شما اشنا خواهند شد و کسانی که جاکلیدی شما را دارند به طور ناخودآگاه برای شما تبلیغات کرده اند.

جاکلیدی آراز از نظر نوع جنس ، مدل و رنگ بندی متنوع است. جاکلیدی چرم آراز به دو گروه چرم مصنوعی و طبیعی دسته بندی می شود.

چرم طبیعی دارای رنگ بندی مشکی ، قهوه ای و عسلی است . قابلیت چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را دارد از این رو شما می توانید برای تبلیغات خود لگو و یا برند خود را بر روی آن چاپ کنید و از جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید.

جاکلیدی چرم مصنوعی نیز همانند جاکلیدی چرم طبیعی دارای رنگ بندی است ، از جمله مشکی ، قهوه ای و عسلی و هم چنین می توان بر روی آن چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را انجام داد ، به همین خاطر است که شما می توانید با چاپ لگو یا برند خود از این کالا به عنوان هدایا تبلیغاتی خود استفاده کنید.

مدل دیگری از جاکلیدی نیز وجود دارد که پلاستیکی نشکن است و از لحاظ قیمت هم مناسب است. این جاکلیدی ها نیز امکان چاپ دارند و قیمتشان کمتر از جاکلیدی چرمی است که این نوع از جاکلیدی هم می تواند برای تبلیغات شما مناسب باشد چون هم قابلیت چاپ دارند ، هم بسیار سبک هستند ، هم از لحاظ ابعاد کوچک بوده و جای زیادب را در کیف اشغال نمی کند.

یک نوع دیگری از جاکلیدی هم هست که به صورت چرم مصنوعی است و رویشان یک تکه فلز به شکل دایره قرار می گیرد و چاپ روی قسمت فلزی انجام می شود.

در آخر می توان گفت که جاکلیدی می تواند برای تبلیغات یا هدایای تبلیغاتی مناسب باشد چون هم قیمتشان مناسب است و هم سبک و پرکاربرد هستند. در مورد چاپ لیزر به یک نکته باید اشاره کرد که چون در چاپ لیزر یک لایه از کار برداشته شده و چاپ را انجام می دهند نمی توان به آن رنگ داد و رنگ چاپ بستگی به رنگ و جنس جاکلیدی دارد. برای چاپ داغکوب هم معمولا از رنگ طلایی استفاده می شود. برای چاپ سیلک ، تیره یا روشن شدن رنگ چاپ بر روی کار بستگی به جنس و رنگ زمینه دارد. حداقل زمان لازم برای تحویل کار ۷روز کاری است که با توجه به موجودی انبار و یا تیراژ سفارش و یا ترافیک کاری ممکن است کمتر یا بیشتر شود.