سطل زباله تبلیغاتی

سطل زباله تبلیغاتی خودرو

یکی از پر کاربردترین محصولات در زمینه هدایای تبلیغاتی ،سطل زباله داخل خودرو است.

این محصول کاربردی و مفید که حجم کمی را اشغال میکند مانع از کثیف شدن محیط داخلی خودرو می شود.بر روی سطل زباله خودرو ، بندی بلند دوخته شده که برای آویزان کردن از پشتی صندلی خودرو استفاده می شود و با قفلی که بر روی بند آن دوخته شده می توان ارتفاع بند را تنظیم نمود.

در انتهای بدنه سطل زباله تبلیغاتی خودرو ، چسب دو طرفه دوخته شده تا در موقع نیاز به تخلیه محفظه ، با باز نمودن چسب ها نسبت به تخلیه سطل زباله اقدام نمایید.

در بالای سطل زباله خودرو ،در زیر نوار دوزی درب ، فنر دوزی صورت گرفته تا ورود زباله کوچک و بزرگ به داخل محفظه را آسان گرداند.همچنین دور تا دور درب ورودی کش دوزی انجام گرفته تا علاوه بر قابلیت ورود زباله های بزرگ به داخل محفظه ، مانع از خروج زباله ها نیز گردد.

جنس بکار رفته در تولید سطل زباله تبلیغاتی اتومبیل از پارچه شمعی پشت لاستیک است بطوریکه در پشت پارچه که در زمان دوخت محیط داخلی سطل زباله تبلیغاتی را می پوشاند از جنس الیاف پلاستیکی و لاستیک مانند تشکیل شده که ضد آب بوده و مانع از نفوذ آب به محیط خارجی سطل زباله و در نتیجه محیط داخلی خودرو می شود.

در مورد رنگ بندی پارچه سطل زباله تبلیغاتی خودرو ، می توان به رنگ های مشکی ،آبی کاربنی ،قرمز ،سورمه ای اشاره کرد.در صورتیکه رنگ هایی غیر از رنگ های ذکر شده مد نظر شما مشتریان محترم باشد ،قبل از سفارش از موجود بودن رنگ مورد نظر اطمینان حاصل فرمایید.

زمان مورد نیاز برای تولید انبوه سطل زباله تبلیغاتی خودرو در صورت عدم موجودی انبار ،برای تیراژ کمتر از ۵۰۰ عدد حدودا ۷ روز کاری ، تیراژ ۱۰۰۰ عدد حدودا ۱۰ روز کاری و برای تیراژ بالا تر از ۱۰۰۰ عدد به زمانی در حدود ۱۴ روز کاری نیاز است.

چاپ قابل اجرا بر روی سطل زباله تبلیغاتی خودرو از نواع چاپ سیلک است و رنگ بندی چاپ نامحدود است.

آراز ، بزرگترین تولید و عرضه کننده سطل زباله اتومبیل در زمینه هدایا تبلیغاتی می باشد.