فروشندگان خاموش

خود را در دنیایی بدوت تبلیغات تصور کنید.در این دنیا چگونه می توان بهترین کالا را از بین دیگر اقلام انتخاب کرد؟حال از خیالات خود بیرون بیایید.در دنیای واقعی برای اینکه موفق باشید باید همیشه جلوی چشم مشتریان بالقوه و بالفعل خود باشید.چه چیزی بهتر از اینکه با اهدای یک هدیه تبلیغاتی که توجه مخاطبتان را جلب میکند در دیدرس دیگران نیز باشید؟و آنها بطور رایگان برایتان تبلیغ کنند!

تبلیغات سیل عظیمی از اطلاعات و ایده ها را به سوی انسان جاری می سازد .اما برخی از این اطلاعات در جای خود و به موقع به مخاطب عرضه نمی شوند و یا راه درستی برای انتقال آن به مخاطب برگزیده نمی شود.شما باید راهی برای معرفی کالا و یا خدمات خود به مشتریانتان بیابید که اطلاعات مورد نیازشان را همیشه در دسترس داشته باشند و برای بدست آوردن آن مستلزم مشقت نشوند.

با استفاده از هدایای تبلیغاتی و با رویکرد گفته شده در بالا به مشتریان بالقوه خود اطلاعات کاربردی را هدیه می دهید که می توانند با استفاده از این هدایا تبلیغاتی نام و نشان تجاری شما را همواره در ذهن خود نگه دارند.توجه داشته باشید که هیچ مشتری بروشور چاپی شما را تا مدت طولانی نزد خود نگه نمیدارد اما ارائه یک ساک دستی تبلیغاتی ، افتابگیر تبلیغاتی خودرو ، فلش مموری تبلیغاتی یا جلد عابر بانک تبلیغاتی که در طول روز مورد استفاده افراد قرار می گیرد نه تنها شما را در دیدرس افراد نگه میدارد بله باعث میشود خود آن هدایای تبلیغاتی در دید عموم قرار گیرند.

به دنبال یک هدیه کاربردی باشید.بعنوان مثال زمانیکه خودروی شما در کنار خیابان پارک است و محیط داخلی آن زیر نور افتاب بسیار گرم و غیر قابل تحمل میشود اگر یک آفتابگیر تبلیغاتی داخل خودرو داشته باشید از آن بعنوان یک ناجی استفاده می کنید و همین امر باعث می شود تا برند چاپ شده بر روی آن در ذهن شما باقی بماند.

برای ارزش فعالیت تبلیغاتی ،اغلب از معیاری با عنوان هزینه هر بار تاثیر گذاری بر مشتریان استفاده می شود.

بعنوان مثال زمانی که آگهی در روزنامه چاپ می شود تعداد افرادی که آنرا مشاهده می کنند ،تعداد دفعات اثرگذاری آن اگهی  است که بابت آن هزینه پرداخت شده است.

با اینکه آگهی های چاپی در روزنامه در دسترس تعداد زیادی از مردم قرار می گیرند اما هیچ وقت مانند هدایای تبلیغاتی نمیتوانند برای مشتریان بالقوه اثر باشند.

بنابراین زمانی که صحبت از هزینه هر بار تاثیر گذاری بر مشتریان به میان می اید ، میتوان هدایای تبلیغاتی را به عنوان اثر بخش ترین و عالی ترین ابزار ها برشمرد.

هدایای تبلیغاتی - هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی – هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی - هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی – هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی - هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی – هدیه تبلیغاتی