فلش تبلیغاتی

انواع فلش تبلیغاتی

یکی از پر مصرف ترین محصولات در زمینه هدایای تبلیغاتی ،فلش تبلیغاتی است.

این نوع از هدیه تبلیغاتی به دلیل ماندگاری بلند مدتی که دارد یکی از تاثیر گذارترین هدایا تبلیغاتی نزد مشتریان شما است.

فلش مموری های آراز ،در طرح های گوناگون با ظرفیت های ۸ ،۱۶ ،۳۲ گیگی عرضه می گردد.

اعم از فلش مموری چرمی، فلش مموری کارتی، فلش مموری کریستالی، فلش مموری کلیدی ،فلش مموری otg، فلش مموری خودکاری، فلش مموری سیلیکونی (که قابلیت تولید بصورت فانتزی با اشکال متفاوت را دارد).

فلش کارتی : این نوع فلش تبلیغاتی با ظرفیت های ۴ ،۸ ، ۱۶ ، ۳۲ گیگ و با مغزی اصلی با هولوگرام hp قابل عرضه است . فلش کارت تبلیغاتی دارای گارانتی مادام العمر است و قابلیت چاپ دو طرفه تمام رنگی را دارد.فلش کارت دارای سه مدل در اندازه کارت ویزیت ، کوچکتر از کارت ویزیت و دایره ای شکل است.

فلش مموری فلزی : این نوع فلش بدنه فلزی به همراه مغزی اصلی hp همراه با هولوگرام درج شده بر روی بدنه فلش به همراه ضمانت نامه مادام العمر عرضه میگردد. فلش های فلزی دارای جعبه های پلاستیکی می باشند .چاپ بر روی بدنه فلش ها بصورت لیزر است و بر روی جعبه های پلاستیکی چاپ تامپو صورت می گیرد.

فلش مموری otg : این نوع فلش تبلیغاتی از دو سری پورت usb و پورت اتصال به تلفن همراه تشکیل شده است.با ظرفیت های ۸ ،۱۶ و ۳۲ گیگ قابل عرضه است.

بدنه فلش تبلیغاتی  فلزی است و مغزی hp  به همراه هولوگرام درج شده بر روی بدنه آن قابل رویت است.چاپ بر روی بدنه فلش otg بصورت لیزر می باشند.جعبه محتوی فلش مموری otg نیز از جنس پلاستیک بوده و بر روی آن چاپ تامپو لحاظ می گردد.

فلش کریستالی : بدنه این نوع فلش از نوع کریستالی بوده و با ظرفیت های ۸ ،۱۶ و ۳۲ گیگ عرضه می گردد.چاپ در میانه این نوع فلش اعمال و بصورت سه بعدی نمایان می گردد.این نوع فلش تبلیغاتی قابل عرضه با جعبه و بدون جعبه رادارد.

فلش سیلیکونی: طراحی در فلش مموری های سیلیکونی بصورت فانتزی است و قابلیت اجرا بصورت رنگی با چندین رنگ چاپ بر روی آن را دارد.حداقل تیراژ مورد سفارش برای فلش سیلیکونی عدد است. مغزی این نوع فلش تبلیغاتی از نوع hp  است و دارای گارانتی مادام العمر می باشد.

در پایان می توان به این مهم اشاره کرد که شما مشتریان محترم با هر بودجه و هر سلیقه ای امکان سفارش یکی از انواع مدل های فلش مموری تبلیغاتی را دارید.