فولدر تبلیغاتی

فولدر نیز یکی از محصولاتی است که برای همه ی سنین اعم از جوان ، دانش آموز ، دانشجو و حتی کارمندان یا مدیران قابل استفاده است و شما با انتخاب فولدر به عنوان هدیه تبلیغاتی می توانید تبلیغات خود را به صورت گسترده انجام دهید و خود را به شمار زیادی از مردم معرفی کنید و نهایتا نتایج مثبتی از تبلیغات خود بدست آورید. به طور کلی فولدر از سه جزء تشکیل می شود : خود فولدر ، کاغذ و خودکار. شما می توانید فولدر تک یعنی بدون کاغذ و خودکار سفارش دهید ، می توانید با کاغذ سفارش دهید و یا می توانید با خودکار سفارش دهید. دست شما برای سفارش باز است و هر موردی که شما بخواهید قابل پذیرش است.

فولدرهای آراز به طور کلی به سه نوع فولدر دسته بندی می شود :

۱) فولدر کش بست : فولدر کش بست که یکی از پرفروش ترین مدل های فولدر تبلیغاتی آراز است توسط یک کش به دور یک گیره ی دایره مانند بسته می شود و از بیرون ریختن محتویات داخل فولدر مثل کاغذ ، خودکار و یا هرچیز دیگری که در آن است جلوگیری می کند. فولدر کش بست دارای رنگ بندی آبی ، قرمز، نارنجی ، سبز ، زرد و مشکی است. این رنگ بندی ها در داخل فولدر قابل مشاهده هستند و روی همه ی فولدرها مشکی است. هم چنین فولدر کش بست دارای سایز بندی آ۴ ، آ۵ وآ۶ است. فولدر کش بست سایز آ۴ و آ۵ دارای ۲جای کارت عابربانک یا ویزیت ، ۲ لت برای قرار دادن کاغذ و یا وسایل کوچک دیگر، جای خودکار و کاغذ هستند. سایز آ۶ که به آن یادداشت خبرنگاری نیز گفته می شود به صورت عمودی باز و بسته می شود و مثل آ۴ و آ۵ دارای کش برای باز و بسته شدن نیست. این یادداشت یا فولدر نیز دارای رنگ بندی قرمز، آبی ، سبز، زرد، نارنجی و مشکی است و می تواند با خودکار و کاغذ و یا بدون آنها باشد.

۲)فوادر زمرد : این نوع فولدر نیز می تواند با کاغذ و خودکار و یا بدون کاغذ و خودکار باشد. فولدر زمرد دارای یک زبانه است که به وسیله ی آن بسته می شود و از بیرون ریختن محتویات داخل فولدر جلوگیری می کند. فولدر زمرد دارای ۲ رنگ بندی مشکی قرمز و نارنجی مشکی است که رنگ پرفروش آن مشکی قرمز است. فولدر زمرد فقط دارای سایز آ۴ است. فولدر زمرد دارای ۳عدد جای کارت ویزیت یا عابربانک ، جای کاغذ و جای خودکار است و بسیار پرکاربرد است.

۳) فولدر زیردستی : این نوع فوادر که به ندرت سفارش داده می شود از مدل های کم فروش آراز است. این فولدر دارای یک زیپ در دورتا دور خود است که اصطلاحا به آن فولدر دور زیپ هم گفته می شود. این فولدر دارای یک جای کاغذ ، خودکار و جای کارت عابربانک و یا کارت ویزیت است. این مدل هم می تواند با کاغذ و خودکار و یا بدون کاغذ و خودکار باشد. فولدر دور زیپ دارای یک سایز آ۴ است و در دو رنگ مشکی و قهوه ای تولید می شود.

در آخر به این نکته می پردازیم که چرا فولدر برای تبلیغات مناسب است؟ شما می توانید بر روی هر سه مدل کش بست ، زیردستی و زمرد چاپ سیلک ، لیزر و داغکوب انجام دهید. شما می توانید با ارائه طرح خود هرکدام از چاپ های بالا را بر روی فولدر خود انجام دهید. چون این فولدرها برای عموم مردم قابل استفاده است شما می توانید با چاپ لگو و یا برند خود بر روی آن تبلیغات خود را انجام دهید و تعداد زیادی از مردم می توانند نام شما را ببینند و شما را بشناسند. حداقل زمان لازم برای تحویل فولدرها ۳روز کاری است اما این زمان با توجه به موجودی انبار و نوع سفارش ، اینکه با کاغذ و خودکار باشد و چاپ داشته باشد ، متغیر است.