لیوان تبلیغاتی

لیوان یکی از محصولاتی است که به طور مستمر و روزانه مورد استفاده قرار می گیرد و در معرض دید همگان است. شما در وحله ی اول می توانید لگو و یا برند خود را بر روی لیوان  تبلیغاتی خود چاپ کرده و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به کارمندان خود بدهید تا در محیط کار از این لیوان ها استفاده کنند تا وقتی که مراجعه کنندگان وارد شرکت یا سازمان شما شدند هم شاهد یکپارچگی کارمندان هستند هم تبلیغات شما را مشاهده می کنند و این برای مشتریان شما تاثیرگزار است.

هم چنین می توانید به مشتریان خود لیوان را به عنوان هدایای تبلیغاتی دهید و از طریق چاپ لگو و یا برند خود بر روی لیوان ، خود را به دیگران معرفی کنید و دیگران را با نام و کار خود آشنا کنید. لیوان آراز از لحاظ جنس به ۳دسته تقسیم می شود : لیوان یخی ، لیوان پلاستیکی ، لیوان سرامیکی

لیوان یخی : لیوان یخی خود دارای مدل های مختلفی است که ابعاد مختلفی نیز دارند ، لیوان یخی حالت مات دارد و شفاف نیست ، چاپی که بر روی لیوان یخی انجام می شود چاپ کوره است که به هیچ عنوان با شست و شو و خراشیدگی و حرارت پاک نمی شود زیرا به هنگام چاپ لیوان در کوره پخته می شود و به همین دلیل است که طرح بعد از چاپ به هیچ عنوان از روی لیوان یخی پاک نمی شود. شما می توانید لگو و یا برند خود را بر دو طرف لیوان چاپ کنید و یا فقط بر روی یک طرف ، همچنین می توانید با جعبه سفارش دهید یعنی لیوان خود را داخل جعبه بگذارید یا نه می توانید بدون جعبه و اصطلاحا به صورت فله ای سفارش دهید که به هنگام تحویل در بسته بندی خاصی به شما تحویل داده خواهد شد.

لیوان سرامیکی : لیولن سرامیکی می تواند تک رنگ سفید باشد یا می تواند رنگی باشد. به لیوان سرامیکی ماگ هم گفته می شود. شما می توانید بر روی لیوان سرامیکی چاپ کوره انجام دهید ، همچنین می توانید بر روی یک طرف لیوان یا بر روی دو طرف لیوان چاپ انجام دهید که این به سلیقه ی مشتری بستگی دارد. لیوان سرامیکی هم می تواند با جعبه تک باشد یا به صورت فله ای سفارش داده شود.

لیوان پلاستیکی : لیوان پلاستیکی از لحاظ رنگ بندی و ابعاد بسیار متنوع است. لیوان پلاستیکی می تواند به صورت لیوان تک باشد یا می تواند به همرا زیر لیوانی باشد که این زیر لیوانی می تواند ساده باشد یا موج دار که اصطلاحا به لیوان پلاستیکی با زیرلیوانی موج دار ، لیوان زیرموج دار می گویند. بر روی لیوان پلاستیکی می توان چاپ سابلیمیشن انجام داد که نسبت به چاپ کوره دارای تنوع بیشتری است چون می توان در آن از رنگ های زیادی استفاده کرد. لیوان پلاستیکی هم می تواند همانند لیوان یخی و سرامیکی با جعبه تک باشد یا به صورت فله ای سفارش داده شود.

باید به این نکته توجه کرد که هزینه ی جعبه تک به بهای لیوان اضافه خواهد شد ، همچنین قیمت لیوان خام با قیمت لیوان با چاپ ، باهم متفاوت است. حداقل زمان لازم برای تحویل لیوان با چاپ ۱۰ روز کاری است که با توجه به موجودی ، نوع چاپ بر روی لیوان ، تیراژ سفارش و همچنین ترافیک کاری این زمان متغیر است.