انواع خودکارهای تبلیغاتی آراز

خودکار های تبلیغاتی یکی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی است که می توان در کنار دیگر پکیج های تبلیغاتی نظیر فولدر تبلیغاتی، دفترچه یادداشت تبلیغاتی ست چرم تبلیغاتی و یا بصورت تکی استفاده کرد.تنوع خودکار تبلیغاتی در آراز بصورتی است که تمامی سلایق با تمام بودجه ها را شامل می شود.

شما می توانید خودکاری ساده با جنس پلاستیکی را در کنار هدایا تبلیغاتی خود عرضه و یا یک ست خودکار و روان نویس نفیس که جز هدایای گران قیمت محسوب می ش.ود و بسیار چشم نواز است را به عنوان هدیه به افراد مورد نظر خود تقدیم نمایید.

خودکار های تبلیغاتی در دو مدل خودکار با بدنه  پلاستیکی و خودکار با بدنه فلزی عرضه می گردد.

در خودکارهای پلاستیکی چاپ بصورت چاپ تامپو صورت میگیرد که می توانید طرح مورد نظر خود را بصورت چند رنگ در اورید.در صورت اینکه زمان شما برای دریافت سفارش محدود باشد ، لاجرم چاپ لیزر برای حک لوگوی شما بر روی محصول لحاظ می گردد که از خاصیت چند رنگ بودن چاپ تامپو ، بی نصیب است.

نوع دیگری از خودکار که در تبلیغات استفاده می شود ،خودکار با بدنه فلزی است.این نوع خودکار نیز خود به دو صورت خودکار تکی و ست خودکار و روان نویس عرضه می گردد.چاپ بر روی بدنه خودکار فلزی بصورت لیزر است که چاپی تک رنگ را به شما می دهد.

زمان مورد نیاز برای چاپ تامپو حدودا ۲ الی ۳ روز است و برای چاپ لیزر به زمانی در حدود ۱ روز و در سفارشات با تیراژ بالای ۱۰۰۰ عدد به ۲ روز زمان احتیاج است.

در مورد جعبه های ست های خودکار و روان نویس دو گزینه برای انتخاب وجود دارد:

جعبه پلاستیکی که با پارچه جیر در داخل جعبه پوشیده شده و جعبه چوبی که نسبت به جعبه پلاستیکی از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار است و معمولا در ست های نفیس استفاده می گردد.

چاپ بر روی جعبه ست های خودکار و روان نویس به دو صورت چاپ لیزر که بر روی جعبه های چوبی لحاظ می گردد و چاپ تامپو که بر روی جعبه های پلاستیکی اجرا می گردد ، است.

آراز عرضه کننده انواع هدیه تبلیغاتی مانند خودکار های تبلیغاتی با متنوع ترین مدل ها در ایران.