سررسید و جلد سررسید تبلیغاتی

سررسید و جلد سررسید تبلیغاتی آراز

گروه تولیدی آراز با بهره مندی از ماشین آلات مدرن و تکنولوژی به روز و تلفیق آن با دانش بومی صنعت چاپ و طراحی و با شناخت از مشتریان توانسته سهم بزرگی از بازار هدایای تبلیغاتی و سررسید و جلد سررسید را از آن خود کند.سررسید و جلد سررسید یکی از مواردی است که توسط گروه تولیدی آراز تولید و عرضه می گردد.

تولید انواع سررسید و جلد سررسید تبلیغاتی در قطع های رقعی ،وزیری ،اروپایی ،مدیران ،یادداشت ،یادداشت ،تقویم رومیزی و پالتویی و با جنس بدنه کویری ، عطف برجسته ترمو ،فنری  ،جیر ،لمینت ،ترمو و چرمی در آراز در کمترین زمان ممکن و با برترین کیفیت محقق شده است.

از انواع چاپی که بر روی سررسید و جلد سررسید تبلیغاتی انجام می گیرد می توان به چاپ داغکوب و چاپ لیزر و چاپ طلاکوب و مولتی استایل نام برد.

در چاپ داغکوب و طلاکوب همانطور که از اسمش پیداست فرورفتگی بی رنگ و یا طلایی رنگ ( در چاپ طلاکوب ) بر روی جلد ایجاد می شود.

در چاپ لیزر که از کیفیت بالاتری نسبت به داغکوب برخوردار است نیز ، لایه ای از روی چرم تراشیده شده و چاپ مورد نمایان می گردد.

مولتی استایل نیز نوعی از چاپ است که بر روی ورق های فلزی طلایی رنگ چاپ شده و بر روی جلد سررسید تعبیه می گردد.

آراز ،بزرگترین تولید ،چاپ و عرضه کننده هدایا تبلیغاتی انواع سررسید و جلد سررسید تبلیغاتی در قطع های متفاوت و با متنوع ترین طرح ها در ایران.