هدایای تبلیغاتی جذاب برای صاحبان خودرو

امروزه در هر خانواده ۱ خودرو وجود دارد. شما دارندگان کسب و کار می توانید از این مورد برای تبلیغات محصولات و خدمات خود استفاده نمایید.
هدایای تبلیغاتی  که برای تبلیغات مورد استفاده کنید شامل :
*جاکلیدی تبلیغاتی :
از انواع جاکلیدی های تبلیغاتی می توان به جاکلیدی تک حلقه ،جاکلیدی دو مدبره و جاکلیدی تسمه ای با حلقه کمربند اشاره کرد.
جنس چرم این محصول تبلیغاتی از چرم گاوی است.
در مورد چاپ بر روی جاکلیدی تبلیغاتی می توان به دو نوع چاپ لیزر و چاپ داغکوب اشاره کرد.

*آفتابگیر تبلیغاتی :
استفاده از این محصول باعث می شود که تبلیغ برند شما در سطح وسیع مورد بازدید قرار گیرد .از انواع آفتابگیر های تبلیغاتی خودرو تولیدی توسط گروه تولیدی آراز می توان از افتابگیر عینکی برای شیشه جلوی خودرو اشاره کرد.قطر هر دایره افتابگیر برابر با ۶۳ سانتیمتر است.این محصول با پارچه شمعی که پشت آن با اکلیل نقره ای ،نقره اندود شده است تولید میگردد.
نوار دوزی فنرها و دور افتابگیر ماشین بصورت درجه یک بوده و برای نوار فنر و دور آفتابگیر می توان از نوار سوزنی و یا نوار اعلا که نوار بشور نام دارد استفاده کرد.بالطبع نوار بشور نسبت به نوار سوزنی از قیمت بالاتری برخوردار است.

*جعبه ابزار تبلیغاتی:
ست جعبه ابزار یکی از پرکاربرد ترین محصولات جهت امر تبلیغات می باشد و کاربرد شخصی دارد که می توان در خودرو ،منزل و یا حتی در محل کار از آن استفاده کرد.
ست های جعبه ابزار تبلیغاتی دارای تنوع بسیاری می باشند که سازگار با هر نوع سلیقه و بودجه ای است.
جعبه ابزار تبلیغاتی در ۳ سایز بزرگ ،متوسط و کوچک ( طرح تایر ) عرضه می گردد.
در تایر کوچک جعبه محتوی ۱۰ سری پیچ گوشتی ، ۴ سری پیچ گوشتی بزرگ ۴ عدد سری آچار ،یک دسته آچار و یک کاتر تشکیل شده است.
بدنه ابزار آلات از فولاد و پلاستیک تشکیل شده است همچنین جعبه تایر ها از جنس پلاستیک است.
در طرح تایر با سایز بزرگ جعبه محتوی ۱۰ سری پیچ گوشتی ، ۶ عدد پیچ گوشتی ، ۴ عدد آچار ، یک دسته آچار ، یک دمباریک و یک سیم چین است که جنس بدنه ابزار آلات آلیاژ از فولاد و پلاستیک است.
بسته بندی این جعبه ابزار از جنس پلاستیک است.
در جعبه ابزار با سایز بزرگ که بدنه بسته بندی از جنس فلز است و محتویات جهبه شامل ۱۰ سری پیچ گوشتی ، ۶ عدد پیچ گوشتی ، یک دسته آچار ، ۴ سری آچار یک دمباریک و یک آچار فرانسه است.
بدنه ابزار آلات از جنس آلیاژ فولاد و پلاستیک ساخته شده است.
چاپ بر روی جعبه های ست جعبه ابزار انجام و بصورت چاپ لیزر و یا چاپ تامپو است.

*سطل زباله تبلیغاتی:
این محصول کاربردی و مفید که حجم کمی را اشغال میکند مانع از کثیف شدن محیط داخلی خودرو می شود.بر روی سطل زباله خودرو ، بندی بلند دوخته شده که برای آویزان کردن از پشتی صندلی خودرو استفاده می شود و با قفلی که بر روی بند آن دوخته شده می توان ارتفاع بند را تنظیم نمود.
در انتهای بدنه سطل زباله تبلیغاتی خودرو ، چسب دو طرفه دوخته شده تا در موقع نیاز به تخلیه محفظه ، با باز نمودن چسب ها نسبت به تخلیه سطل زباله اقدام نمایید.
جنس بکار رفته در تولید سطل زباله تبلیغاتی اتومبیل از پارچه شمعی پشت لاستیک است بطوریکه در پشت پارچه که در زمان دوخت محیط داخلی سطل زباله تبلیغاتی را می پوشاند از جنس الیاف پلاستیکی و لاستیک مانند تشکیل شده که ضد آب بوده و مانع از نفوذ آب به محیط خارجی سطل زباله و در نتیجه محیط داخلی خودرو می شود.

*فلش مموری تبلیغاتی:
این نوع از هدیه به دلیل ماندگاری بلند مدتی که دارد یکی از تاثیر گذارترین هدایا نزد مشتریان شما است.
فلش مموری های آراز ،در طرح های گوناگون با ظرفیت های ۸ ،۱۶ ،۳۲ گیگی عرضه می گردد.
اعم از فلش مموری چرمی ،فلش مموری کارتی ،فلش مموری کریستالی ،فلش مموری کلیدی ،فلش مموری otg ،فلش مموری خودکاری ،فلش مموری سیلیکونی (که قابلیت تولید بصورت فانتزی با اشکال متفاوت را دارد).

*جلد مدارک تبلیغاتی:
این هدیه تبلیغاتی در دو مدل متفاوت قابل تولید است :جلد مدارک تبلیغاتی تک مگنت و جلد مدارک تبلیغاتی دو مگنت با جنس چرم مصنوعی.
جلد مدارک تبلیغاتی تک مگنت : جنس بکار رفته در تولید آن چرم مصنوعی درجه یک بوده و قابلیت تولید در رنگ های قهوه ای ،مشکی ،عسلی ،قرمز ،صورتی و زرشکی را دارد.دارای سه لت است که بر روی آن یک مگنت برای بسته شدن درب آن تعبیه شده است.

جاکلیدی تبلیغاتی - هدیه تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی – هدیه تبلیغاتی

جعبه ابزار تبلیغاتی

جعبه ابزار تبلیغاتی

سطل زباله تبلیغاتی

سطل زباله تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی - هدیه تبلیغاتی - هدایای تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی – هدیه تبلیغاتی – هدایای تبلیغاتی