پوشاک تبلیغاتی

نکاتی برای تبلیغ با تیشرت تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلیغاتی و روش های نوین برای تبلیغات ، استفاده از تیشرت است.چاپ لوگو بر روی یک تیشرت تبلیغاتی بیانگر قدرت تجاری شما و جسارت شما برای بیان ایده هایتان است.نکاتی را برای سفارش تیشرت تبلیغاتی باید مد نظر قرار دهید که در زیر به بررسی آن ها میپردازیم:

۱ – در مرحله اول نیاز به طراحی لوگوی خود برای چاپ بر روی تیشرت دارید.برای اطلاع از نوع چاپی که بنا بر طرح لوگوی شما ،بهتر است بر روی تیشرت اجرا گردد اعم از گلدوزی ،سیلک و یا دیجیتال با آراز تماس بگیرید.

جنس تیشرت انواع متفاوتی دارد از جمله فلامنت ،جودان ،ملانژ ،پنبه ای ،فانتریپ و… .توجه به این نکته مفید است که چاپ سیلک بر روی پارچه فلامنت ، ویسکوز و ایسان انجام و گلدوزی برای سایر پارچه ها امکان پذیر است.واضح است که دوام گلدوزی در شستشو بیشتر از سایر روش های چاپ است.

۲ – انتخاب شعاری جلب کننده که حتی یک تصویر میتواند باشد ، امری ضروری است.حتی می توانید مشتری را ترغیب به جستجو کنید.مثلا یک سوال یا یک تصویر که ذهن مشتری را مشغول کند.

۳ – مخاطب خود را بشناسید.اینکه مصرف کننده این تیشرت خانم ها هستند یا آقایان و یا حتی کودکان در انتخاب رنگ ، جنس و روش چاپ تاثیر گذار است.مثلا اگر مصرف کننده رده سنی کودکان است ، نیازی به گلدوزی برای اجرای طرح و لوگو نیست چرا که خیلی زود غیر قابل استفاده خواهد شد.

۴ – ارسال تیشرت تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی می تواند بهترین گزینه برای تبلیغات باشد.تیشرت تبلیغی است که نه تنها مصرف کننده آن که مشتری شماست را راغب به خرید های بعدی می کند بلکه مانند یک بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر تردد می کند و بطور رایگان برایتان برند سازی می کند.