چاپ داغی بر روی هدایای تبلیغاتی

داغکوب نوعی از چاپ است که بوسیله یک مهر فلزی که بنابر جنس محصول که از چرم گرفته تا مقوا و طلق متفاوت است، به عمق ۳ و یا ۵میلی متر ساخته می شود.این مهر پس از داغ شدن بر روی کار کوبیده می شود و طرح مورد نظر را بصورت گود شده بر روی کار نمایان می سازد.

چاپ طلاکوب:

این نوع از چاپ به روش لترپرس انجام میگیرد و عموما بر روی مواردی چون دفترچه یادداشت تبلیغاتی ، فولدر تبلیغاتی ، کیف تبلیغاتی ، جلد دسته چک تبلیغاتی ، جلد عابر بانک تبلیغاتی ، جلد مدارک تبلیغاتی ، جعبه مقوایی ست چرم تبلیغاتی و بصورت کلی بر روی چرم ، مقوا و کاغذ و طلق صورت میگیرد.

می توانید از این نوع چاپ در کنار سایر چاپ های دیجیتال بهره ببرید.مثلا لوگوی خود بر روی کارت ویزیت را بصورت طلاکوب و باقی اطلاعات را بصورت رنگی و معمولی چاپ نمایید.

در مورد رنگ چاپ داغی می توان به رنگ های طلایی ، نقره ای ، سفید ، قرمز ، آبی یا … اشاره نمود.

در مورد هزینه این نوع چاپ علاوه بر هزینه ساخت کلیشه ، برای ضرب نمودن بر روی هر کار ، هزینه ای جزئی دریافت می گردد.

انجام چاپ داغکوب به دو روش امکان پذیر است.چاپ دستی و چاپ ماشینی.

چاپ دستی: در این نوع چاپ عمل داغکوب برای تیراژهای پایین کاربرد دارد.در این روش یک ورق نازک طلایی و یا ورق به رنگ دلخواه را بر روی سطح مورد نظر قرار داده و با پایین اوردناهرم دستگاه چاپ داغی و فشار وارده بر کاغذ طلایی ، طرح مورد نظر بصورت طلایی و فرورفته چاپ می گردد.

چاپ ماشینی : در این روش ، در هر روز رقمی در حدود ۱۰۰ تا ۶۰۰ عدد از هدایای تبلیغاتی را می توان داغکوب نمود.از این نوع چاپ می توان بر روی کاغذ ، مقوا ، چرم ،پارچه و یا هر سطح صاف دیگری بهره برد.

در زیر عکس محصولاتی که توسط گروه تولیدی آراز، عمل داغکوب بر روی آن ها اعمال شده را مشاهده می فرمایید.

چاپ داغی بر روی هدایای تبلیغاتی

چاپ داغی بر روی هدایای تبلیغاتی

چاپ داغی بر روی هدیه تبلیغاتی

چاپ داغی بر روی هدیه تبلیغاتی

چاپ داغکوب بر روی هدایای تبلیغاتی چرمی

چاپ داغکوب بر روی هدایای تبلیغاتی چرمی