کیف اداری تبلیغاتی

انواع کیف اداری تبلیغاتی

کیف اداری تبلیغاتی در دوجنس چرم طبیعی و چرم مصنوعی با فوم درجه یک تولید می گردد.

این کیف در رنگ بندی های قهوه ای ،عسلی و مشکی با کیفیت دوختی تمیز قابلیت تولید و ارائه را دارد.استفاده از قفل های رمز دار برای باز و بسته نمودن درب کیف ها یکی از خصوصیات مشترک تمامی انواع کیف اداری تبلیغاتی است.علاوه بر این تمامی ابزار و یراق ها از برترین مواد و بالاترین کیفیت استفاده شده است .در داخل محفظه تمامی انواع کیف دیپلمات تبلیغاتی،جاکارتی ،محلی برای قرار گیری خودکار و جیب های متعدد با اندازه های بزرگ و کوچک لحاظ شده است که برخی از جیب ها با زیپ بسته می شوند.

چرم طبیعی استفاده شده در تهیه کیف اداری تبلیغاتی از چرم گاوی است و در کیف هایی با جنس چرم مصنوعی نیز کیفیت چرم از کیفیت بالایی برخوردار است و درجه کیفی الف را شامل می شود.

در داخل محفظه تمام کیف ها ،آستری ضخیم و لطیف بکار رفته که نمای جذابی را از داخل کیف شاهد خواهید بود.

علاوه بر دسته روی قسمت فوقانی کیف ،بندهای دوشی با قابلیت تنظیم ارتفاع بر روی کیف لحاظ گردیده تا در صورت نیاز نسبت به حمل کیف بصورت دوشی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

در تمامی انواع کیف اداری تبلیغاتی یک جیب بزرگ که توسط زیپ و یا دکمه مگنت دار بسته میشود در پشت کیف ها دوخته شده است.

چپ در کیف دیپلمات تبلیغاتی از نوع چاپ سیلک ،لیزر ،داغکوب و پلاک میباشد.

چاپ داغکوب :نیاز به زمان ۲ روزه برای ساخت کلیشه دارد و قبل از دوخت محصول این نوع چاپ لحاظ می گردد.

چاپ لیزر :یکی از با کیفیت ترین چاپ ها بر روی محصولات چرمی است و از قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع چاپ برخوردار است.نکته ای که مشتری را راغب به این نوع چاپ میکند زمان تحویل است که با توجه به تیراژ سفارش نیاز به زمانی در حدود یک الی ۲ روز است.

چاپ سیلک : از کیفیت پایین تری نسبت به سایر انواع چاپ برخوردار است و به طبع آن قیمت کمتری را نیز به خود اختصاص می دهد.

کیف اداری تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی بسیار شیک و کیفیت است که در سطح مدیران و کارمندان عالی رتبه استفاده می گردد.

آراز ، بزرگترین تولید کننده انواع هدایای چرمی با برترین کیفیت دوخت و مواد اولیه با جنس چرم طبیعی و چرم مصنوعی درجه یک اعم از ،کیف اداری تبلیغاتی در ایران.