کیف لپتاپ تبلیغاتی

کیف لپ تاپی

این محصول نیز یک هدیه در سطح مدیران و کارمندان می باشد .

لپ تاپ جز لوازم الکتریکی هستند که علاوه بر کاربرد در محیط کار و منزل به خاطر پرتابل و قابل حمل بودنشان از همراهان همیشگی کاربران هستند و در نتیجه این محصول می تواند یک هدیه پرکاربرد می باشد.

کیف لپ تاپی در دو جنس اشبالت و برزنتی تهیه و تولید می شود و می توان در رنگ های  مشکی، قهوه ای و عسلی تولید کرد.

این محصول برای لپ تاپ هایی با صفحه نمایش ۱۵ اینچی طراحی شده است و در داخل این نوع کیف لایه ای برای محافظت و جلوگیری از ضربه دیدن لپ تاپ تعبیه شده است ، این کیف دارای دو دسته در قسمت بالا می باشد و هم چنین دارای بند دوشی قابل تنظیم می باشد.

در این کیف ها لایه ای برای محافظت از لپ تاپ و بعضی از انها دارای ضربه گیر می باشند و هم چنین دارای جیب های زیپ دار متعددی برای قرار دادن موبایل و لوازم جانبی لپ تاپ در نظر گرفته شده است.

چاپ کیف لپ تاپی از نوع چاپ سیلک ، گلدوزی و پلاک با چاپ لیزر می باشد.

بهترین چاپ در کیف های لپ تاپی گلدوزی می باشد و دارای کیفیت بسیار بالا و علاوه بر این دارای طول عمر خوبی نیز می باشد و بهترین و مناسب ترین چاپ برای کیف های لپ تاپی می باشد، اما قیمت ان نسبت به چاپ های دیگر قابل ملاحظه است و همچنین قیمت ان بسته به سایز طرح قابل تغییر می باشد.

نوع دیگر چاپ در کیف های لپ تاپی چاپ سیک است این چا کیفیت پایین تری نسبت به چاپ های دیگر دارد و قیمت ان نیز پایین تر است.

پلاک : در این نوع از چاپ ابتدا پلاک ساخته می شود سپس روی پلاک طرح  یا لوگوی مورد نظر با چاپ لیزر حک می شود ، این چاپ نیز دارای کیفیت خوبی می باشد.

گروه تولیدی آراز تولید کننده انواع کیف های لپ تاپی و کیف های اداری در ایران .