کیف پول تبلیغاتی

کیف پول تبلیغاتی

این محصول یک هدیه مناسب در بین مدیران،کارمندان و … است.

این محصول تبلیغاتی در دو جنس چرم مصنوعی و چرم طبیعی تهیه می گردد.همچنین در دو نوع زنانه و مردانه قابلیت تولید را دارند.

در طراحی و دوخت این محصول از بهترین متریال و با کیفیت ترین دوخت ها استفاده می شود.در رنگ های قهوه ای ،مشکی ،عسلی تولید می شود.

کیف پول مردانه و کیف پول زنانه در دو مدل دو لت و سه لت تولید می گردند.

اگر به فضای بیشتری برای قراردهی عابر بانک نیاز دارید بهترین گزینه کیف پول های سه لت هستند.

در کیف پول های سه لت تعداد زیادی جیب و جای عابر بانک ،کارت ویزیت و … تعبیه شده است.همچنین دارای  یک البوم بزرگ در لت میانی می باشد.همچنین دارای یک جیب زیپ دار در میانه کیف ها دوخته شده است.

در کیف های دو لت نیز دو قسمت برای جلد عابر بانک و یک آلبوم در نظر گرفته شده است.همچنین قسمتی برای قرارگیری سکه در نظر گرفته شده است.

در مورد کیف پول سه لت زنانه می توان به فضای زیادی برای کارت ویزیت و همچنین یک آلبوم اشاره کرد.به علاوه یک جیب زیپ دار نیز در میانه کیف تعبیه گردیده است.درب کیف توسط یک دکمه مگنت دار بسته می شود.

چاپ بر روی کیف پول تبلیغاتی از نوع چاپ سیلک ،لیزر و داغکوب است.

در چاپ داغکوب نیاز به ساخت کلیشه است که زمانی در حدود دو روز را به خود اختصاص می دهد.این نوع چاپ از کیفیت بالایی برخوردار است ولی نکته حائز اهمیت این است که عمل داغکوب را قبل از دوخت محصول انجام میدهند.لذا در سفارشاتی که با محدودیت زمانی مواجه اند عملا انجام چنین چاپی غیر ممکن است.

چاپ لیزر : این نوع چاپ نسبت به سایر چاپ ها از قیمت بالاتری برخوردار است اما مطلبی که باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد زمان مورد نیاز انجام این نوع چاپ است.زمان تحویل بسته به تعداد سفارش در صورت موجودی انبار یک الی دو روز است.

چاپ سیلک :ارزانترین چاپ نسبت به سایر انواع چاپی است که می توان انواع رنگ ها را در حک لوگو لحاظ نمود.اما نسبت به دو مورد دیگر از کیفیت و دوام کمتری برخوردار است.

،برترین تولید کننده انواع کیف های پول مردانه و زنانه در سایز های جیبی و پالتویی با برترین جنس چرم مصنوعی با درجه کیفی الف و چرم طبیعی گاو، در رنگبندی های قهوه ای ،مشکی و عسلی با کیفیتی مثال زدنی و قیمتی قابل توجه در ایران.