کیف دوشی تبلیغاتی

کیف یکطرفه تبلیغاتی

کیف دوشی تبلیغاتی محصولی است که می توان بعنوان یک هدیه تبلیغاتی مفید و کاربردی از آن استفاده کرد.

طراحی سبک ،جادار و زیبای آن استفاده از آن را در بین جوانان و افرادی که مجبور به حمل لوازم زیادی بصورت روزانه با خود هستند را رایج نموده است.

این هدیه تبلیغاتی که از دوختی ظریف و تمیز برخوردار است با جنس پارچه ای تولید و می توان در دوخت آن از پارچه برزنت ،سوزنی ،مخمل ،کتان ،متقال و یا بر طبق سفارش مشتری و از طراحی و دوخت با پارچه اختصاصی بهره برد.

برترین امتیازی که شرکت آراز نسبت به سایر رقبای خود دارد موضوع تولید کننده بودن است و همین امر موجب شده سفارش را بر طبق نظر و سلیقه مشتری به انجام رسانیم.(طراحی و دوخت اختصاصی)کیف دوشی تبلیغاتی با جنس پارچه قابلیت شستشو را دارد و به دلیل امکان دوخت با تنوع رنگی بسار زیاد سازگار با هر سلیقه ای است.

بر روی کیف دوشی تبلیغاتی بندی بلند تعبیه شده تا به راحتی بر روی دوش قرار گیرد که قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد.دارای جیب های بزرگ و متعدد در داخل محفظه است و بر روی درب و یا پشت کیف جیب زیپ دار بزرگی دوخته شده است.همچنین درب این هدیه تبلیغاتی توسط دکمه مگنت دار و یا قفل پلاستیکی بسته می شود.در مورد چاپ بر روی این کیف تبلیغاتی می توان به چاپ سیلک ،گلدوزی و یا پلاک فلزی اشاره نمود.

در چاپ سیلک ،طرح بصورت تمام رنگی بر روی محصول اجرا می شود و با توجه به تعداد سفارش به زمانی در حدود یک هفته نیاز است.

در چاپ بصورت گلدوزی قیمت محاسبه شده بر اساس اندازه طرح بوده و قبل از دوخت سفارش انجام می گیرد.

استفاده از پلاک فلزی که توسط لیزر طرح مورد نظر شما رو بر روی آن چاپ می کند نیز یکی از انواع مدل های چاپ است.این پلاک ها توسط برچسب و یا پایه به بدنه کیف دوشی متصل می گردد.

زمان مورد نیاز برای دوخت و تحویل این هدیه تبلیغاتی در صورت عدم موجودی انبار و نیاز به تولید مجدد در حدود دو هفته الی بیست روز کاری است و در صورت موجود بودن کالا در انبار تنها زمان مورد نیاز برای چاپ لحاظ می گردد.

آراز ،برترین و بزرگترین تولید کننده انواع محصولات دوختی و غیر دوختی اعم از کیف دوشی تبلیغاتی ،با سابقه ای بالغ بر سه دهه تجربه ، در ایران.