نمونه هایی از تبلیغات جالب و هیجان انگیز!

تا بحال یک ایده تبلیغاتی قدیمی را دیده اید که بارها و بارها در تلویزیون و یا تبلیغات محیطی مثل یک بیلبورد در یک بزرگراه ،تکرار شده باشد و از خود سوال کنید،چقدر احمقانه است که پول را بابت یک تبلیغات بدهند که کسی حتی به آن نگاه هم نمیکند ،چون بیش از حد برای چشم عادی شده و دیگر چشم حتی آن را نمیبیند. ایده های خلاقانه و بدیع تبلیغاتی همیشه توجه را به خود جلب می کنند و افراد را ترغیب به بیشتر دانستن در مورد پیام آن تبلیغ می نمایند. از این رو دلیل خلاق بودن طراحان و کارگردانان و تفکر و یافتن ایده های نو و روش های خلاقانه برای رساندن پیام به مردم بیش از پیش مشخص می شود. یک پیام تبلیغاتی نباید به اندازه ای روشن و واضح باشد که بیننده در نگاه اول آن را دریافت کند بلکه باید کمی حس کنجکاوی او را تحریک وی را وادار به فکر کردن نماید دو در واقع یک چالش باشد.هدایای تبلیغاتی آراز قصد دارد تعدادی از ایده های تبلیغاتی خارق العاده و زیبا را با شما به اشترک بگذارد، به این امید که الهام بخش شما در طراحی و ساخت تبلیغاتی حیرت انگیز و قابل تحسین باشد.

یخچال فریزر بوش:یک پای دایناسور

عنوان تجاری پای دایناسور (DINOSAUR LEG) توسط آژانس تبلیغاتی DDB GERMANY و به سفارش کمپانی BOSCH برای یخچال فریزرهای BOSCH طراحی شده است. این تبلیغ در سال ۲۰۱۰ و با مضمون لوازم خانگی الکتریکی و صوتی و تصویری ارائه شده است.
۱۳th Street “Stationery of Horror”
Australian childhood foundation: Invisible
عنوان تجاری INVISIBLE توسط آژانس تبیلغاتی JWT Melbourne برای کمپانی AUSTRALIAN CHILDHOOD FOUNDATION طراحی شده است. این آگهی در سال ۲۰۱۰ طراحی شده است. پیام این تبلیغ کسب و کار و تجارت است.
Strepsils: Gifts

عنوان تجاری GIFTS توسط آژانس تبلیغاتی EURO RSCG ESPAÑA به سفارش کمپانی STREPSILS در اسپانیا طراحی شده است. این آگهی در سال ۲۰۱۰ و با پیام لوازم آرایشی و دارویی ارائه شده است.
اتوی موی پاناسونیک: کچل
آگهی تجاری BALDY یا کچل توسط آژانس تبلیغاتی Saatchi & Saatchi Jakarta برای کمپانی پاناسونیک طراحی شده است. این تبیلغ در سال ۲۰۱۰ ارائه شده است. این آگهی مربوط به بخش مواد آرایشی و دارویی است.
Chrysler – Paper City
Persil: Fish
Smart: 90 Degrees Red
عنوان تجاری ۹۰ DEGREES RED توسط آژانس تبیلغاتی Ponto de Criacao برای کمپانی برزیلی SMART طراحی شده است. این تبیلغ در سال ۲۰۱۰ ارائه شده و مضمون آن اتومبیل می باشد.
Office Depot: Note

Noise Cancelling Headphones: Construction (هد فون های خنثی کننده صدا): ساختمان

عنوان تجاری ساختمان (CONSTRUCTION) توسط آژانس تبلیغاتی DDB SINGAPORE برای کمپانی BOSE در سنگاپور طراحی شده است. موضوع این تبلیغ لوازم خانگی و لوازم صوتی تصویری می باشد.
Q107: Salon
Evian

هشدار برای بی خانمان ها

این آگهی تجاری با عنوان WOMAN توسط آژانس تبلیغاتی PUBLICIS CONSEIL برای کمپانی Samusocial در فرانسه طراحی شده است. موضوع این آگهی پیام هشدار عمومی است.
نوار چسب SCOTCH: فیل
این آگهی تبلیغاتی با عنوان ELEPHANT یا فیل توسط آژانس تبلیغاتی OGILVY & MATHER THAILAND برای کمپانی SAKURA PRODUCTS در تایلند طراحی شده است. این آگهی مربوط به بخش خانه داری و محصولات مربوط به حیوانات اهلی می باشد.
VW Golf: Rock
عنوان تجاری ROCK یا صخره توسط موسسه تبلیغاتی DDB GERMANY برای کمپانی Volkswagen در آلمان طراحی شده است. موضع آگهی اتومبیل می باشد.
TV3: Law & Order outdoor lamp
Mini Cooper: Rollercoaster
عنوان تجاری ROLLERCOASTER توسط آژانس تبلیغاتی DDB DM9JAYMESYFU برای کمپانی MINI در فیلیپین طراحی شده است. این آگهی مربوط به بخش اتومبیل می باشد.
سلامت در جاده: Puppy Love
عنوان تجاری Puppy Love یا عشق تازه توسط آژانس تبیلغاتی DDB Mudra به سفارش پلیس راهنمایی رانندگی بنگال در هند طراحی شده است. موضوع این تبلیغ سلامت و ایمنی عمومی است.
سرویس انتقال پول WESTERN UNION امریکا:Face 1
عنوان تجاری FACES 1 توسط موسسه تبلیغاتی ZAPPING/M&C SAATCHI Madrid و به سفارش کمپانی WESTERN UNION در اسپانیا قرار گرفته است. موضع این تبیلغ بانکداری است.
Orange” fitness club
Ford: Trees
عنوان تجاری TREES (درختان) توسط موسسه تبلیغاتی JWT ARGENTINA برای کمپانی FORD در آرژانتین طراحی شده است. موضوع این تبلیغ اتومبیل است.
Karana Travelgear: Steel Bed
عنوان تجاری STEEL BED (رختخواب فلزی) توسط موسسه تبلیغاتی OGILVY & MATHER THAILAND برای کمپانی OUTDOOR INNOVATION در تایلند طراحی شده است. موضوع این تبلیغ خانه داری و محصولات مخصوص حیوانات خانگی است.
Cafiaspirina Painkiller: Ex-wife’s Lawyer
عنوان تجاری EX-WIFE’S LAWYER توسط موسسه تبلیغاتی ALMAP/BBDO برای کمپانی BAYER در برزیل طراحی شده است. موضوع این تبلیغ مواد آرایشی و دارویی است.
Fingerprints” Campaign for Blackberry”
Dasani Water: Move your water, guy
Energizer: Hole
Huawei: Coffee
Hubba Bubba: طویل ترین آدامس دنیا
nterbest Outdoor: بینی
McDonald’s: ایستگاه اتوبوس
McDonald’s: قوری
باغ وحش Calgary Zoo: رفتگر
Thai Food Express: گرم ترین غذای شهر
نوار چسب با قدرت چسبندگی بالا: پول
صابون ضد باکتری Protex: میکروب های پنهان شده
دوربین عکاسی Panasonic Lumix: تشخیص چهره