قلم ، تی شرت ، کلیدهای USB … این موارد تبلیغاتی ، اگرچه هنوز محبوب وموثر هستند ، اما دیده و بررسی می شوند. این فرصت برای برجسته شدن در قالب تغذیه شخصی ایجاد می شود. شکلات ، آب نبات ، کلوچه ، عسل ، چای یا حتی شراب ، شما این انتخاب را دارید که به بهترین شکل ممکن خودنمایی کنید. محصولات غذایی قابل تنظیم شیک هستند ، ما بهترین ایده های خود را به شما ارائه می دهیم!

محصولات غذایی شخصی: موارد تبلیغاتی مرسوم ، مد روز!
به نظر می رسد برای لمس قلب شخص ، عبور از معده یکی از سریع ترین راه ها است … شما می توانید این نظریه را با یک محصول غذایی شخصی که با لوگوی خود شخصی سازی شده است ، آزمایش کنید!

خوبی ها ، ما آنها را در همه جا می بینیم. با گذشت سالها ، مصرف کننده با توجه به نسبت کیفیت / قیمت تقاضای بیشتری داشته است. بنابراین یک معیار جدید که خرید را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد ، جا افتاده است: اخلاق.

منظور ما از اخلاق گواهینامه ها و برچسب هایی است که محصولات را با یک یا چند معیار خاص مطابقت می دهد. به عنوان مثال: ساخته شده در فرانسه ، گیاهخواری ، بدون ظلم و … و بسیاری دیگر. علاوه بر این ، مصرف کنندگان به طور فزاینده ای می خواهند شگفت زده شوند. اقلام تبلیغاتی کلاسیک دیگر برای برخی از مشتریانی که محصولات باکیفیت تر و مفیدتری را ترجیح می دهند ، که خارج از روال معمول هستند ، کافی نیست.

محصولات غذایی شخصی یکی از دسته بندی محصولاتی است که به طور کامل نیازهای جدید مصرف کنندگان را برآورده می کند. مزایای آن را برای شما توضیح می دهیم!

چرا تغذیه شخصی به این خوبی عمل می کند؟
بازاریابی حسی
آیا تا به حال در مورد بازاریابی حسی چیزی شنیده اید؟ این شیوه بازاریابی بر اساس ۵ حس لامسه ، بویایی ، چشایی ، شنوایی و بینایی است. هدف این است که تجربه ای را برای مصرف کنندگان خود به یاد داشته باشید!

غذاهای تبلیغاتی به طور خاص به سه حس نیاز دارند: طعم ، بو و بینایی. سازماندهی مزه رایگان در غرفه شما توجه مشتریان و مشتریان بالقوه را به خود جلب می کند. سپس این حس ها برانگیخته می شوند و شانس شما برای فروش محصول شما افزایش می یابد.

همچنین با هدایای تبلیغاتی کار می کند! برای مثال می توانید محصول یا خدمات خود را با یک شکلات شخصی همراه کنید. باز هم ، تجربه مشتری و همچنین نام تجاری شما سود خواهد برد.

همکاران خود را فراموش نکنید! برای جشن گرفتن یک مناسبت یا پایان سال ، یک محصول غذایی مانند جعبه غذای لذیذ می تواند فرصتی طلایی برای جلب رضایت و حفظ کارکنان باشد.

مزایای اصلی تبلیغات محصولات غذایی
مزیت اصلی اصالت است. هرچه بیشتر هدیه شما از جعبه خارج شود ، مصرف کنندگان بیشتری مشغول خواهند شد و نام تجاری شما را به خاطر خواهند آورد. این نرخ حفظ نامیده می شود که با توجه به درصد افرادی که از نام تجاری پس از اولین برخورد با آن یاد می کنند محاسبه می شود.

به عبارت دیگر ، این یک KIP مهم هنگام استفاده از اشیاء تبلیغاتی برای تقویت ارتباط شما است. با یک محصول غذایی ، مطمئناً آنطور که باید تأثیر می گذارد ، به ویژه اگر محصول نادرتری مانند یک گلدان عسل تبلیغاتی را انتخاب کنید!

فکرش را بکنید ، سخت است که یک قدم اشتباه در تمرکز روی غذا بردارید. ارائه غذاها یا میان وعده به مشتریان همیشه قدردانی خواهد شد. احتمال اینکه محصولات غذایی شما با لوگوی شما در رسانه های اجتماعی نمایش داده شود نیز بسیار زیاد است. امتیاز قابل توجه برای شهرت و بدنامی شما!

محصولات غذایی شخصی اغلب به اشتراک گذاشته می شود. این قطعاً کاری است که مخاطبان شما انجام خواهند داد! در کنار دوستان یا خانواده ، هدایای لذیذ شما توسط بیش از یک نفر خورده می شود ، که بار دیگر دید شما را بهبود می بخشد. هدف اصلی از چیزهای خوب تایید دست پایین است!

اگر بخواهیم به طور خلاصه صحبت کنیم ، استفاده از تبلیغات محصولات غذایی برای ارتباطات آن باعث تصمیم گیری در خرید ، بهبود تجربه مشتری ، ایجاد وفاداری به مشتریان و خوشحال کردن کارکنان می شود.

به طور کلی ، مشتریان و کارکنان به طور یکسان از هر هدیه تجاری لذیذ قدردانی خواهند کرد. می توانید با چشمان بسته به سراغ آن بروید! برای کمک به شما در انتخاب هدایای تبلیغاتی لذیذ برای ارائه ، ما بهترین ایده های هدیه خود را ارائه می دهیم.

۵ محصول غذایی قابل تنظیم

حالا بیایید به قسمت “بیایید شروع کنیم” برویم! در اینجا محصولات غذایی ما وجود دارد که می توانید به دلخواه ، روی بسته بندی یا مستقیماً روی غذا شخصی سازی کنید (همه چیز بستگی به محصول دارد).

کوکی شخصی سازی شده
یک جایگزین خوب برای آب نبات های شخصی ، کوکی های تبلیغاتی به شما کمک می کند تا تغییر ایجاد کنید. این یک محصول غذایی رایج نیست که شرکت ها به آن هدیه می دهند. با یک کوکی شخصی سازی شده با لوگوی خود ، مطمئناً جایی برای خود در حافظه مشتریان خود ایجاد خواهید کرد!

کوکی شخصی 

شیشه عسل شخصی شده
برای یک لحظه شیرین ، عسل را انتخاب کنید! شیشه عسل با لوگوی شما روی درب قابل تنظیم است. این محصولی است که کم کم خورده می شود ، شما از دیدی که در طول زمان گسترش می یابد ، سود خواهید برد.

شیشه عسل شخصی 
کلاسیک عالی ، ما نمی توانیم این ۵ مورد برتر را بدون درج شکلات لیست کنیم! شکلات شیری یا شکلات تلخ ، تبلیغات شکلات یک دارایی جذاب در کمپین ارتباطی شماست که به پیشنهاد شما ارزش افزوده می بخشد. شما با حس مخاطب خود بازی خواهید کرد: بو و مزه برای یک تجربه موثر از مشتری

شکلات های شخصی

آب نبات شخصی شده
اگر مجبور باشیم پرکاربردترین محصول ارزان قیمت را انتخاب کنیم ، این تبلیغات آب نبات خواهد بود. در پشت اصطلاح “آب نبات” تعداد زیادی محصول پنهان شده است که هر کدام به لطف انتخاب طعم و بافت متفاوت از یکدیگر هستند: آب نبات سخت ، آب نبات میوه ای ، آب نبات کارامل … شما می توانید شخصی سازی را در قسمت های اصلی آن فشار دهید برای ایجاد آب نبات قابل تنظیم که مناسب شما است.

مقالات