فولدر تبليغاتي يكي از كالاهايي است كه توانسته طرفداران زیادی را در بین هدایای تبلیغاتی از آن خود کند.این محصول که در همایش ها ،سمینارها ، در سطح مدیران و … عرضه میگردد ، از با کیفیت ترین چرم های مصنوعی و با درجه کیفی الف تهیه میگردد.

در ساخت فولدر های تبلیغاتی ،شما مشتریان محترم ،شاهد کیفیت دوخت بالایی خواهید بود.

در تهیه این محصول تبلیغاتی از دو نوع جنس چرم استفاده میگردد.چرم مصنوعی درجه یک و چرم ایتالیایی.

این محصول قابلیت عرضه با کاغذ یادداشت و بدون یادداشت را دارد.

برای چاپ اختصاصی بر روی یادداشت های داخلی فولدر تبلیغاتی ،نیاز به سفارش حداقل تیراژ ۲۰۰۰ عدد می باشد.

یکی از پر فروش ترین فولدرهای تبلیغاتی نوع کش بست آن است که در سایت با کد f  ksh 15 ىر سايت نامگذاری گردیده.این مدل از فولدر دارای سایزبندی A4  و A5 است.جنس بکار رفته در تولید این نوع فولدر ،چرم ایتالیایی است و با رنگبندی مشکی ،قرمز ،سبز ،آبی ،زرد ،نارنجی و بنفش تولید می گردد.داخل آن بر روی چرم برشی ایجاد گردیده تا برگه های یادداشت داخل آن تعبیه شود.

نکته قابل توجه در تولید فولدرهای تبلیغاتی امکان طراحی اختصاصی برای دوخت آن هاست.شما مشتریان محترم می توانید در سفارشات با تیراژ بالا امکان اعمال طراحی اختصاصی در تولید این محصول تبلیغاتی را داشته باشید.

در داخل فولدر تبلیغاتی کش دار جیب هایی برای قرار گیری کارت عابر بانک تعبیه شده .همچنین یک جیب فانتزی برای قرار دادن دفترچه یا کاغذ بر روی محصول دوخته شده است.

نوع دیگری از فولدر تبلیغاتی ،فولدرهای سه لت هستند که بر روی درب دارای قفل و یا مگنت هستند.همچنین در زمینه کلاسور می توان به فولدر های زیر دستی ساده (بدون گیره) و زیر دستی گیره دار اشاره کرد.

فولدر دور زیپ یکی دیگر از فولدر هایی است که طرفداران بسیاری دارد.در طراحی این فولدر تبلیغاتی بمانند یک کیف دور تا دور محصول زیپ دوخته شده است.داخل آن محفظه ای برای قرار دادن کاغذ و در طرف دیگر جیبی برای قرار دادن دفتر ،کاغذ و یا … و تعدادی جیب برای عابر بانک لحاظ شده است.

در داخل تمامی فولدر های تبلیغاتی محلی برای قرار گیری خودکار تعبیه گردیده.

چاپ بر روی فولدرهای تبلیغاتی به شکل لیزر ،داغکوب ،سیلک و پلاک قابل انجام است.

آراز ، بزرگ ترین عرضه کننده هدیه تبلیغاتی مانند انواع فولدر تبلیغاتی با جنس چرم مصنوعی با متنوع ترین طرح و با قابلیت تولید با طرح اختصاصی شما مشتریان محترم می باشد.

نمونه فولدر های تبلیغاتی سایز A4

فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی

نمونه فولدر های تبلیغاتی سایز A6

فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی
فولدر تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *