لیوان تبلیغاتی آراز

یکی از پر طرفدارترین و همچنین پر تنوع ترین هدایای تبلیغاتی ،لیوان تبلیغاتی است.

محصولی که نه تنها یک هدیه به شخص مورد نظر است بلکه هنگامیکه بر روی میز قرار میگیرد در دیدرس دیگران نیز قرای می گیرید و به اصطلاح با یک تیر ،دو نشان زده اید!

لیوان های تبلیغاتی در بین هدیه تبلیغاتی از تنوع بالاتری برخوردارند. از انواع لیوان هایی که توسط گروه تولیدی آراز تولید میگردند می توان به لیوان تبلیغاتی یخی ( شیشه ای با جنس مات ) ،لیوان تبلیغاتی نشکن و لیوان تبلیغاتی سرامیکی نام برد.

لیوان تبلیغاتی یخی : جنس این لیوان از بلور است که پس از قرار گرفتن در موادی خاص بصورت مات و یخی در می آید.چاپ بر روی این نوع از لیوان بصورت چاپ کوره است و پس از چاپ طرح بر روی لیوان شاهد یکی از برترین کیفیت های چاپ خواهید بود.همچنین دوام چاپ کوره همیشگی است و با شستشو یا خراشیدن پاک نمی شود.حداقل تیراژ مورد سفارش در لیوان تبلیغاتی یخی ۲۰۰ عدد است.بطور معمول لیوان با دو رنگ چاپ اراِیه می گردد و در صورتیکه تعداد رنگ ها بیشتر از دو رنگ باشد مبلغی به قیمت پایه لیوان افزوده خواهد شد.

این نوع از لیوان تبلیغاتی بصورت بسته بندی شده و به ازای هر لیوان یک جعبه عرضه می گردد.

سایزبندی برای لیوان های یخی به دو صورت سایز بزرگ با ارتفاعی حدود ۱۳ سانت و در سایز متوسط ارتفاعی در حدود ۹ سانت دارد.

زمان مورد نیاز برای تولید لیوان های یخی ۷ الی ۱۰ روز کاری است.

لیوان تبلیغاتی نشکن : همانطور که از اسم این لیوان پیداست جنسی مقاوم در برابر ضربه دارد.رنگبندی این نوع لیوان تبلیغاتی دارای تنوع قرمز ،آبی ،سبز ،زرد ،سورمه ای ،نارنجی و سفید است که بصورت رنگبندی در داخل و یا خارج از لیوان می باشد.چاپ انجام شده ب روی بدنه لیوان های نشکن از نوع چاپ تامپو است که بصورت رنگی است.حداقل تیراژ سفارش لیوان تبلیغاتی نشکن ۱۰۰ عدد است.بسته بندی این نوع لیوان بصورت تکی و با جعبه است.زمان مورد نیاز برای تولید لیوان های نشکن و در صورت موجودی انبار ۲ الی ۳ روز است.

لیوان تبلیغاتی سرامیکی : این نوع از لیوان تبلیغاتی یکی از پر تنوع ترین لیوان ،از نظر شکل در بین سایر لیوان ها است.دو نوع چاپ بر روی لیوان های سرامیکی انجام می گیرد: چاپ کوره و چاپ سابلیمیشن.

در چاپ سابلیمیشن طرح بصورت تمام رنگی و بدون محدودیت رنگی و در صورت نیاز دور تا دور لیوان چاپ می گردد.در چاپ کوره تعداد رنگ های چاپ محدود است و می توان سه الی ۴ رنگ را لحاظ کرد.

برای تولید و چاپ لیوان در چاپ سابلیمیشن در سفارشات بالای ۱۰۰۰ عدد نیاز به زمانی در حدود یک هفته و در تیراژی پایین تر نیاز به زمانی در حدود ۳ الی ۴ روز دارد.

در چاپ کوره نیز زمان مورد نیاز برای تولید و چاپ محصول ۷ الی ۱۰ روز کاری است.

آراز، تولید و عرضه کننده انواع لیوان های تبلیغاتی اعم از لیوان شیشه ای ،سرامیکی و نشکن در ایران.