خودکار تبلیغاتی

شما به عنوان ارائه دهنده ی هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات خود و معرفی شرکت خود به دیگران از کالاهای مختلفی تحت عنوان هدیه تبلیغاتی می توانید استفاده کنید. یکی از بهترین ، ساده ترین ، ارزان ترین و پرکاربرد ترین کالاها برای هدایا تبلیغاتی خودکار تبلیغاتی است. به دلیل اینکه خودکار سبک بوده ، جای زیادی نمی گیرد و برای همه ی مردم اعم از کوچک و بزرگ ، کارمند و  دانش آموز قابل استفاده است ، از این رو می تواند انتخاب مناسبی برای هدیه تبلیغاتی شما باشد.

خودکار چه فلزی باشد چه پلاستیکی ، می توان روی آن چاپ انجام داد ، از این رو شما می توانید با چاپ و یا حک برند و یا لگوی خود بر روی آن ، خود را به دیگران معرفی کرده و تبلیغات انجام دهید. خودکار وسیله ای است که هم به تنهایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد هم با وسایل دیگر مثل دفتر ، دفترچه ، فولدر و … . به همین دلیل است که خودکار  تبلیغاتی یک انتخاب ساده و پرکاربرد برای تبلیغات به شمار می آید.

گروه تولیدی آراز به طور کلی دو نوع خودکار تبلیغاتی دارد : خودکار فلزی و خودکار پلاستیکی. بر روی هر دو خودکار پلاستیکی و فلزی می توان چاپ تامپو و لیزر انجام داد که نوع چاپ به سفارش مشتری بستگی دارد. خودکارهای پلاستیکی از لحاظ مدل و رنگ بندی بدنه ی خودکار دارای تنوع زیادی هستند. مثلا می تواند فشاری باشد یعنی از بالا توسط یک دکمه نوک خودکار به بیرون بیاید یا می تواند به صورت چرخشی باشد یعنی با چرخاندن قسمتی از بدنه خودکار نوک خودکار به بیرون بیاید.

می تواند از لحاظ رنگ بندی مشکی ، آبی ، قرمز ، نارنجی و … کامل باشد یا می تواند نصف رنگی باشد و نصف سفید یا رنگی و مشکی و بسیاری مدل های دیگر. به این نکته باید توجه کرد که خودکار پلاستیکی به نسبت خودکار فلزی سبک تر بوده و ارزان تر است از این رو می تواند برای بسیاری از موارد تبلیغاتی که تیراژ سفارش بالاست به صرفه تر و کارا باشد. خودکارهای فلزی نیز دارای تنوع زیادی از لحاظ رنگ بندی و مدل هستند.

خودکارهای فلزی به نسبت خودکارهای پلاستیکی سنگین تر و گران تر هستند از این رو شاید برای همه نوع تبلیغاتی مناسب نباشند برای مثال شما می توانید خودکار فلزی را به کارمندان ارشد یا مشتری های خاص خود هدیه دهید. خودکارهای فلزی هم می تواند به صورت تک باشد هم به صورت ست خودکار و روان نویس.

ست های خودکار و روان نویس نیز می تواند ساده ، نقره کاری و یا با آب طلا تهیه شده باشد که به طبع قیمتشان بالاتر بوده و برای قشر خاصی در نظر گرفته می شود مثل مدیران ، سرپرستان و … . هم چنین این خودکارهای رسمی و سنگین می توانند با جعبه باشند که جعبه ها هم متنوع هستند.

جعبه ها می توانند فلزی ، پلاستیکی ، طرح چوب ، مخملی و .. باشند که بنا به سفارش مشتری تهیه و تحویل می گردد اما باید به این نکته توجه داشت که جعبه ها متناسب با سایز و جنسشان ، قیمتشان تغییر می کند. حداقل تیراژ سفارش خودکار ۵۰۰ عدد به بالاست. حداقل زمان لازم برای تحویل خودکار تبلیغاتی در صورت موجود بودن در انبار ۳روز کاری و در غیر این صورت و با چاپ بودن سفارش ، این زمان به ۷ الی ۱۰ روز کاری و حتی در مواردی بیشتر ، افزایش می یابد.