کیف تبلیغاتی

همان طور که می دانید کیف از محصولات کاربردی و مورد استفاده برای اکثر مردم است که می توان گفت همه از آن استفاده می کنند. اگر برای تبلیغات می خواهید از کیف تبلیغاتی استفاده کنید و انتخاب شما برای تبلیغات کیف است باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است هزینه ی تبلیغات شما افزایش یابد زیرا کیف به نسبت سایر کالا ها برای هدایای تبلیغاتی گران تر است اما خب به نسبت محصولات دیگر شیک تر و پرکاربردتر است. کیف آراز از دو جنس است : چرم طبیعی و چرم مصنوعی

به طبع چرم طبیعی از چرم مصنوعی گران تر بوده و مشتری خاص خود را دارد. کیف چرم طبیعی دارای رنگ بندی مشکی، قهوه ای و عسلی است که قابلیت چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را دارد و شما می توانید لگو ویا برند خود را بر روی کیف تبلیغاتی چاپ کنید و تبلیغات خود را انجام دهید. کیف چرم مصنوعی نیز دارای رنگ بندی عسلی ، مشکی و قهوه ای است و قابلیت چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را دارد و شما می توانید با چاپ لگو و یا برند خود بر روی کیف تبلیغ کنید. توجه داشته باشد که این کیف ها کیف اداری مردانه هستند.

مدل دیگری که برای کیف تبلیغاتی موجود است از جنس برزنت بوده و ابعاد آن از آ۵ کوچکتر است و دارای یک بند دوشی است که معمولا برای کار روزمره قابل استفاده است چون هم سبک بوده و هم کوچک و به راحتی قابل حمل است و اگر بخواهید ، می توانید آن را همانند پستچی روی دوش خود بیندازید. این مدل فقط دارای رنگ مشکی است اما می توانید روی آن چاپ انجام دهید و تبلیغ کنید. قیمت این کیف ها به نسبت کیف های چرمی ارزان تر است.

یک مدل کیف تبلیغاتی پارچه ای نیز موجود است که قابلیت چاپ دارد و می توانید به راحتی رو آن چاپ انجام دهید و تبلیغات کنید و ابعاد آن اندازه آ۴ است ، آن هم دارای یک بند است که می توانید کیف را بر روی دوش خود بیندازید. همان طور که در ابتدا گفته شد محصول کیف برای همه ی سنین و برای خانم ها و آقایان قابل استفاده است و هرکس برای قرار دادن وسایل خود در یک جا از کیف استفاده می کند از این رو شما می توانید با انتخاب کیف به عنوان هدیه تبلیغاتی ، تبلیغات خود را به صورت گسترده انجام داده و نهایتا بازخورد خوبی نیز از تبلیغات خود خواهید داشت.

اگر شما لگو و یا برند خود را بر روی کیف چاپ کنید و آن را به مشتریان خود هدیه دهید ، مشتریان شما می توانند با استفاده از کیف تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در هر مکان به طور ناخودآگاه برای شما تبلیغ کنند و شما را به شمار زیادی از مردم معرفی کنند و شما را تبلیغ کنند. هم چنین اگر از کیفی که نام و برند شما بر روی آن چاپ یا حک شده به طور روزمره استفاده کنند نام شما در ذهن آن ها جاودانه خواهد شد و حتما برای بهره مندی از خدمات سازمان و یا شرکت شما ، به شما مراجعه خواهند کرد.