تکنیک بازاریابی

5 دلیل برای شروع بازاریابی

هیچ سوالی در این مورد وجود ندارد هدایای بازاریابی ابزاری  برای مشاغلی است که می خواهند حضور آنلاین خود را افزایش داده و آگاهی را افزایش دهند. هنگامی که شامل محصولات مارک دار باشند بسیار مثر هستند.

آیا برای میزبانی اولین نمایش بازاریابی خود آماده می شوید؟ آیا در گذشته میزبانی تبلیغات بازاریابی بوده اید و نتایج چشمگیری نداشته اید؟

در هر صورت ، به خواندن ادامه دهید. در زیر برخی از بایدها و نبایدهای ارائه دهنده برای هدایای تبلیغاتی بازاریابی توضیح داده شده است که همه باید بدانند.

این نکات می تواند به شما کمک کند تا یک مرحله اول موفقیت آمیز داشته باشید یا اشتباهاتی را که ممکن است در طی مراسم گذشته داشته باشید ، شناسایی و اصلاح کنید.

هنگامی که میزبان یک بخش تبلیغاتی بازاریابی هستید ، استراتژی های زیادی وجود دارد که می توانید برای موفقیت در آن استفاده کنید. در اینجا پنج مورد ضروری است که می خواهید میزبانی خوبی ارائه دهید:

۱٫ اهداف خود را مشخص کنید

همه ما می دانیم که بازاریابی مارک تجاری می تواند ابزار بازاریابی موثری باشد. با این وجود ، کلید موفقیت در بازاریابی موفقیت آمیز این است که مطمئن شوید می خواهید چه کاری را انجام دهید.

مطمئن شوید که اهداف مشخصی را قبل از باز کردن بخش تبلیغات تعیین کرده اید. آیا می خواهید به سادگی رسانه های اجتماعی کسب و کار خود را دنبال کنید؟ یا می خواهید سرنخ های جدیدی بیاورید یا سعی کنید فروش خود را افزایش دهید؟

۲٫ اطلاعات خاص را وارد کنید

به یاد داشته باشید که وقتی قوانین مربوط به بازی خود را کنار هم قرار می دهید ، تا حد ممکن خاص باشید.

مردم برای ورود باید چه کار کنند؟ آیا آنها نیاز به پر کردن فرم آنلاین دارند؟ شما را در یک سیستم عامل خاص رسانه اجتماعی دنبال می کنید؟

اطلاعات زیادی راجع به تاریخ برگزاری مسابقه ، افرادی که واجد شرایط ورود هستند و اینکه آیا شرکتی از این بازی حمایت مالی می کند درج کنید.

هنگامی که دستورالعمل های خود را تنظیم می کنید ، به یاد داشته باشید که به دنبال راه های خالی و راه های بالقوه ای باشید که افراد می توانند از مزایای این مزایا استفاده کنند. قبل از شروع مسابقه سعی کنید این خلا ها را پر کنید.

۳- از قوانین رسانه های اجتماعی پیروی کنید

هر بستر رسانه های اجتماعی قوانین خاص خود را برای میزبانی تبلیغات بازاریابی دارد.

قبل از باز کردن و شروع به تبلیغ تبلیغات ، اطمینان حاصل کنید که تکالیف خود را انجام داده اید و از هر راهنمایی که سیستم عامل در اختیار دارد ، مطلع شوید.

این باعث می شود تجارت شما از مجازات های شبکه های اجتماعی و حتی پرونده های قضایی مصون بماند.

هر بار که برنامه جدیدی را اجرا می کنید ، حتماً شرایط و ضوابط مربوط به هر سیستم عامل را مرور کنید. این قوانین به طور منظم تغییر می کنند ، بنابراین خوب است مطمئن شوید که کاملاً مطلع هستید.

۴٫ ساده نگه دارید

سعی کنید جلوه های ویژه خود را بیش از حد پیچیده نکنید.

مانع ورود باید آنقدر کم باشد که افراد واقعاً بخواهند وارد آن شوند. اگر آنها قبل از ورود باید ۲۰ مرحله مختلف را پشت سر بگذارند ، احتمالاً منصرف می شوند.

ساده نگه داشتن کارها به عنوان یک صاحب مشاغل به نفع شماست. این کار کار کمتری برای شما ایجاد می کند و به شما امکان می دهد تا روی روش های دیگری تمرکز کنید که بتوانید بهتر به مشتریان فعلی و بالقوه خود خدمت کنید.

۵٫ نتایج خود را تجزیه و تحلیل کنید

فراموش نکنید که پس از پایان مسابقه نتایج را تجزیه و تحلیل کنید.

ببینید چه تعداد دنبال کننده جدید دارید یا چند نفر جدید به لیست ایمیل شما پیوسته اند.

به یاد داشته باشید ، عبور از این نتایج به شما کمک می کند بفهمید چه نوع رویکردهایی بهترین نتیجه را دارد و در آینده می توانید متفاوت انجام دهید.

۵ چیزهایی که باید ارائه دهید در بازاریابی

در عین حال ، برخی موارد نیز وجود دارد که اگر می خواهید نتایج موفقیت آمیز باشد ، باید از آنها اجتناب کنید. مطمئن شوید که هیچ یک از این اشتباهات معمول بازاریابی را انجام نمی دهید:

۱٫ فراموش کردن برای گسترش کلمه

حتماً تبلیغات خود را کاملاً تبلیغ کنید. این خبر را در وبلاگ و کانال های رسانه های اجتماعی خود پخش کنید تا همه از آن مطلع شوند و بدانند که چه فرصتی برای برنده شدن دارند.

۲٫ ارائه جوایز بی ربط

اطمینان حاصل کنید که جوایزی را ارائه می دهید که مشتریان شما واقعاً می خواهند برنده شوند.

محصولات مارک دار برای اکثر مردم گزینه ای با ارزش است. اطمینان حاصل کنید که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مواردی هستند که مردم در واقع از آنها استفاده خواهند کرد.

اقلام اهدایی مارک دار معروف شامل پوشاک ، لوازم جانبی مانند کیف های حمل بار ، و ظروف مشروب مانند قمقمه ها و بطری های آب است.

۳٫ طولانی کردن مسابقه

مهم است که به افراد زمان کافی برای ورود به مسابقه خود اختصاص دهید. آن را آنقدر طولانی نکشید که مردم فراموشش کنند.

همچنین به یاد داشته باشید که اگر افراد مدت زمان زیادی برای شرکت در یک مسابقه داشته باشند ، ممکن است در نهایت اصلاً شرکت نکنند.

به عنوان یک قانون کلی ، بهتر است که طول مسابقه خود را به یک ماه یا کمتر برسانید.

۴٫ زمان بندی ضعیف

علاوه بر اینکه به مدت زمان مسابقه خود فکر می کنید ، باید زمان آن را نیز به طور کلی در نظر بگیرید.

اگر مسابقه شما با یک تعطیلات بزرگ یا یک رویداد بزرگ دیگر همزمان شود ، ممکن است دریابید که علاقه به سختی بیشتر می شود.

هدیه خود را با دقت برنامه ریزی کنید تا مردم از این موضوع هیجان زده شوند و کمتر حواسشان به چیزهای دیگر باشد.

۵٫ تاکتیک های پیگیری ضعیف

در آخر ، حتماً بعد از مسابقه به روش مناسب پیگیری کنید.

بسیاری از مشاغل از مزایای بازاریابی به عنوان فرصتی برای تولید آگهی های جدید استفاده می کنند. این هیچ مشکلی ندارد

مقالات

بازاریابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *